
влевовправо
Годинник жіночий механічний Winner Gold II
- В наявності
- Код: 719654
975 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник жіночий механічний Winner Gold II
Механічний годинник Winner — це поєднання класики та сучасного стилю за доступною ціною. Прозора задня кришка та скелетон-дизайн дають змогу бачити роботу механізму, що надає годиннику особливого шарму.
Ці моделі призначені для чоловіків, які цінують індивідуальність, практичність і надійність. Якісний механізм працює без батарейок, використовуючи енергію заводу, а міцний корпус і ремінець забезпечують комфорт у повсякденному носінні.
Переваги годинника Winner:
стильний скелетон-дизайн;
механічний завод без батарейки;
якісний корпус і ремінець;
офіційна гарантія 12 місяців;
ми є офіційними дистриб'юторами Winner в Україні.
Годинник Winner підкреслять ваш характер і стануть надійним аксесуаром на кожен день.
Характеристики:
Тип механізму — Механічний
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу — Сталь
Водостійкість — Базова — дощ
Стекло - Мінеральна
Колір корпусу — Золотистий
Розміри, мм — 39х12
Матеріал ремінця — Шкіряний
Колір ремінця — Чорний або коричневий
Застежка - Прозора
Довжина ремінця — 21,5 см (регулюється)
Ширина ремінця — 20 мм
Можливість зняти ремінець — Да
Діаметр — 39 мм
Товщина — 12 мм
Категорія Жіночий годинник
Бренд Winner
Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Римські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 39 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 975 ₴









