
влевовправо
Годинник жіночий наручний Besta Love UA Beige Flower (2 ремінці)
- В наявності
- Код: 719613
895 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник жіночий наручний Besta Love UA Beige Flower (2 ремінці)
Besta Love UA — нова лінійка унісекс годин від українського виробника Besta. Циферблат і корпус проводиться вручну нашими майстрами в Україні, водночас у годиннику використовується надійний японський механізм. Модель має витончений класичний дизайн, високу якість комплектуючих і чудово підійде під будь-який стиль.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
Основний — металевий міланський плетіння;
Додатковий — каучуковий бежевий.
Характеристики:
Тип механізму — Quartz
Характеристики механізму Японія
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу — Сталь
Водостійкість — 3 атм — мити руки
Стекло - Мінеральна
Задня кришка — Закрита
Розміри, мм — 39х8
За територією механізму З японським механізмом
Колір ремінця — золотий
Додатковий ремінець Каучук
Матеріал ремінця — Сталевий
Застежка - Ковзан
Довжина ремінця — 22 см (регулюється)
Ширина ремінця — 20 мм
Можливість зняти ремінець — Да
Діаметр — 39 мм
Товщина — 8 мм
Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Білий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 39 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 86 |
| Вигляд індикацій | Индексы |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Для жінок | Для жінок |
| Додатковий ремінець | Каучук |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Ковзан |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцевий |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 39х8 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип цифр | Индексы |
| Тип годин | Класичний годинник |
| Точність обертання | +/- 1 сек/день |
| Фабрика селекції | Україна |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 год |
| Характеристики механізму | Японія |
| Колір ремінця | Золотистий |
- Ціна: 895 ₴







