
влевовправо
Годинник чоловічий механічний Jaragar Elite Pure Silver (2 ремінці)
- В наявності
- Код: 719609
1 695 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник чоловічий механічний Jaragar Elite Pure Silver (2 ремінці)
Чоловічий механічний годинник Jaragar — поєднання класичного стилю і високоточної механіки. Кожна модель створена для чоловіків, які цінують надійність, елегантність і впевненість у деталях.
Механічний механізм працює без батарейок, а прозора задня кришка дає змогу спостерігати за складною роботою механізму, підкреслюючи майстерність і технічну досконалість виробу. Класичний дизайн циферблата робить годинник універсальним аксесуаром як для повсякденного носіння, так і для особливих випадків.
Jaragar — стиль, традиції механіки та чоловіча елегантність у кожному русі стрілок.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
Основний — шкіряний чорний;
Додатковий — металевий срібний браслет.
Характеристики:
Тип механізму — Механічний
Характеристики механізму Автопідзавод
Функції Показують дату, день тижня, час по 24 - шкалі
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу — Сталь
Водостійкість — Базова — дощ
Стекло - Мінеральна
Задня кришка — Прозора
Колір корпусу — Сріблястий
Розміри, мм — 41х10
Матеріал ремінця — Шкіряний
Колір ремінця — Чорний
Додатковий ремінець Сталь
Застежка - Класична
Довжина ремінця — 21 см (регулюється)
Ширина ремінця — 22 мм
Можливість зняти ремінець — Так
Діаметр — 41 мм
Товщина - 10 мм
Категорія Чоловічий годинник
Бренд Jaragar
Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jaragar |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 41 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 100 |
| Вигляд індикацій | Арабські цифри |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 21 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додатковий ремінець | Сталь |
| Задня кришка | Прозора |
| Застібка | Класична |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Розміри, мм | 41х10 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Класичний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип цифр | Класичні |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Показують дату, день тижня, час по 24 - шкалі |
| Характеристики механізму | Автопідзавод |
| Колір ремінця | Чорний |
- Ціна: 1 695 ₴






