
влевовправо
Годинник чоловічий водостійкий тактичний North Edge Nexus з компасом Чорний
- В наявності
- Код: 719566
1 895 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник чоловічий водостійкий тактичний North Edge Nexus з компасом
North Edge — бренд тактичних годинників. Годинник призначений для використання в екстремальних умовах. Вони витримують 5 метрів під водою, ультрахолодні температури та мають усе необхідне для будь-якої життєвої ситуації.
Бренд North Edge широко цінується і використовується військовими, моряками та пілотами в усьому світі та має репутацію наднадійних і якісних годинників. В Україні представлений уперше, ексклюзивно в нашому магазині.
Nexus є новинкою року, її особливістю, крім нового дизайну, є корпус із матеріалу карбон "Fibre+", який ушестеро легший від сталевого, але водночас витримує такі ж навантаження. Також карбоновий корпус є гіпоалергенним і зручнішим для використання. Великою перевагою моделі є наявність компаса.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Докладніше про функції:
Занурення до 5 метрів;
Підвищена ударостійкість;
Витримують температуру до -20 градусів;
Компас, Секундомір, Будильник, Таймер, підсвічування;
Режим тренувань (дистанції, калорії);
Пейсер, Фітнес-трекер;
Карбоновий корпус «Fibre+»;
Хронограф;
Надлегка вага.
Характеристики:
Тип механізму — Quartz
Характеристики механізму — North Edge (Японія)
Для військових — Тактичні
Функції — Компас, водостійкість 5 атм, пейсер, пейметр, калорії, дистанції, секундомір, підсвітка, будильник, таймер, хронограф.
Форма корпусу — Круглий
Матеріал корпусу - Карбон "Fibre+"
Водостійкість — 5 атм — плавання
Скло — Мінеральне
Колір корпусу — Чорний
Розміри, мм — 45х12,5
За кордоном механізму — З японським механізмом
Матеріал ремінця — Тканинний
Колір ремінця — Чорний
Застібка — Класична
Довжина ремінця — 24 см (регулюється)
Ширина ремінця — 24 мм
Можливість зняти ремінець — Так
Діаметр — 45 мм
Товщина — 12,5 мм
Наявність компаса — З компасом
Категорія — Чоловічий годинник
Бренд — North Edge
Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Браслет/Ремінець | Тканинний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Карбон |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Товщина | 12.5 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вигляд індикацій | Арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 24 см (регулюється) |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Застібка | Класична |
| Матеріал корпусу | Карбон "Fibre+" |
| Матеріал ремінця | Тканинний |
| Механізм | Кварцевий |
| Наявність компаса | З компасом |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 45х12,5 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Компас, водостійкість 5 атм, пейсер, пейметр, калорії, дистанції, секундомір, підсвітка, будильник, таймер, хронограф. |
| Характеристики механізму | North Edge (Японія) |
| Колір ремінця | Чорний |
- Ціна: 1 895 ₴









