
влевовправо
North Edge Desert Nylon Power 5BAR з компасом
- В наявності
- Код: 2126
3 695 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
North Edge Desert — оновлена модель легендарної серії Apache. Годинник отримав посилений протиударний корпус меншого розміру, оновлений дизайн і безель зі сталі. North Edge — це бренд тактичних годинників, які спеціально розроблені для військових, пілотів, моряків тощо, що працюють у надскладнених умовах. Цей годинник призначений для використання в екстремальних ситуаціях, де точність, надійність і функціональність є критичними.Часи від бренда North Edge можуть витримувати ультрахолодні температури, а також мають важливі функції, як-от компас, барометр, альтиметр, термометр, крокомір, секундомір, будильник, таймер, підсвітка та інші. Бренд North Edge має репутацію надійних і якісних годинників. У комплекті йде 2 ремінці й офіційна гарантія на 12 місяців.Примітка: Ремінець, який зображений на головному фото, є додатковим і вкладається в посилку окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Колір корпусу | Чорний |
| Скло | Мінеральне |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 14 мм |
| Діаметр | 46 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 95 |
| Вигляд індикацій | Арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додатковий ремінець | Нейлон |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Минуть, годинник |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Тканинний |
| Механізм | Кварцевий |
| Наявність компаса | З компасом |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 46x14 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Фабрика селекції | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Водостійкість 50 метрів, компас, барометр, альтиметр, термометр, крокомір, секундомір, будильник, таймер, підсвітка, пейсер, нагадування про низький заряд. |
| Характеристики механізму | Apache North Edge (Японія) |
| Колір ремінця | Чорний |
- Ціна: 3 695 ₴








