
влевовправо
Годинник жіночий наручний Poedagar Annet Золотистий
- В наявності
- Код: 719567
975 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник жіночий наручний Poedagar Annet
Poedagar — це поєднання елегантності, точності та сучасного стилю. Годинники цього бренда призначені для тих, хто цінує витонченість у деталях і прагне підкреслити свою індивідуальність.
Кожна модель Poedagar — це:
Якісні матеріали: неіржавка сталь, міцне мінеральне скло, надійні кварцові механізми.
Стильний дизайн: від класичних рішень до сучасних спортивних форм.
Poedagar — це ідеальний вибір для ділових зустрічей, повсякденного стилю або особливих подій. Це не просто годинник — це вираження вашого смаку, впевненості та стилю.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
Тип механізму — Quartz
Форма корпусу — Прямокутний
Матеріал корпусу — Сталь
Водостійкість — 3 атм — мити руки
Скло — Мінеральне
Задня кришка — Закрита
Колір корпусу — Золотистий
Розміри, мм — 29х8
Матеріал ремінця — Сталевий
Колір ремінця — Золотистий
Застібка — Дворівнева
Довжина ремінця — 20 см (регулюється)
Ширина ремінця — 16 мм
Діаметр — 29 мм
Товщина — 8 мм
Категорія — Жіночий годинник
Бренд - Poedagar
Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POEDAGAR |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Клас вологозахисту | WR 300 м (30 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Квадратна |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Золотистий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 29 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 51 |
| Вигляд індикацій | Индексы |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 20 см (регулюється) |
| Для жінок | Для жінок |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Дворівнева |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцевий |
| Основний колір циферблата | Золотистий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Середні |
| Розміри, мм | 29х8 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип цифр | Индексы |
| Тип годин | Класичний годинник |
| Точність обертання | +/- 1 сек/день |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Формат часу | 12 год |
| Колір ремінця | Золотистий |
- Ціна: 975 ₴









