
влевовправо
Годинник чоловічий водостійкий тактичний North Edge Fortess Чорний
- В наявності
- Код: 719556
1 895 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник чоловічий водостійкий тактичний North Edge Fortess
North Edge — бренд тактичних годинників. Годинник призначений для використання в екстремальних умовах. Вони витримують 5 метрів під водою, ультрахолодні температури та мають усе необхідне для будь-якої життєвої ситуації. Бренд North Edge широко цінується і використовується військовими, моряками та пілотами в усьому світі та має репутацію наднадійних і якісних годинників. В Україні представлений уперше, ексклюзивно в нашому магазині.
Fortess є новинкою року, її особливістю, крім нового дизайну, є таймер, будильник із функцією "Анти-засипання" і надійний протиударний корпус.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Докладніше про функції:
Занурення до 5 метрів;
Підвищена ударостійкість;
Витримують температуру до -20 градусів;
Секундомір, Будильник, Таймер, Підсвітка;
Світовий час;
Погодинний сигнал
Характеристики:
Тип механізму — Quartz
Характеристики механізму — North Edge (Японія)
Для військових — Тактичні
Функції — підсвічування, будильник, секундомір, таймер, час, часовий сигнал часу
Форма корпусу — Круглий
Матеріал корпусу — Сталь
Водостійкість — 5 атм — плавання
Скло — Мінеральне
Колір корпусу — Чорний
Розміри, мм — 46,1х15,4
За кордоном механізму — З японським механізмом
Матеріал ремінця — Каучуковий
Колір ремінця — Чорний
Застібка — Класична
Довжина ремінця — 22 см (регулюється)
Ширина ремінця — 26,5 мм
Можливість зняти ремінець — Так
Діаметр — 46,1 мм
Товщина — 15,4 мм
Категорія — Чоловічий годинник
Бренд — North Edge
Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 46.1 мм |
| Товщина | 15.4 мм |
| Ширина ремінця | 26.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 51 |
| Вигляд індикацій | Арабські цифри, індекси |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Застібка | Класична |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцевий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 46,1х15,4 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогічний-стрилевий) |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Підсвітка, будильник, секундомір, таймер, час, часовий сигнал часу |
| Характеристики механізму | North Edge (Японія) |
| Колір ремінця | Чорний |
- Ціна: 1 895 ₴









