
влевовправо
Годинник жіночий кварцовий Naviforce Party Бежевий
- В наявності
- Код: 719546
795 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник жіночий наручний Naviforce Party
Бренд Naviforce спеціалізується на створенні годинників, які не тільки вражають своїм стильним дизайном, але й відповідають високим стандартам довговічності та захисту. Ця модель розроблена спеціально для жінок і дітей. Вона має підсвітку, будильник, секундомір і захист від води.
Для забезпечення точного ходу годинника комплектуються оригінальними кварцовими механізмами від відомих виробників. Ці механізми відомі своєю надійністю, точністю й довговічністю, що гарантує, що годинник Naviforce слугуватиме вам упродовж багатьох років.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
Тип механізму — Quartz
Характеристики механізму — Японія
Функції — Секундомір, будильник, підсвітка, дата, день тижня
Форма корпусу — Круглий
Матеріал корпусу — Полікарбонат
Водостійкість — 5 атм — плавання
Скло- Полікарбонатне
Задня кришка — Закрита
Колір корпусу — Золотистий
Розміри, мм — 35х13
За кордоном механізму — З японським механізмом
Матеріал ремінця — Каучуковий
Колір ремінця — Бежевий
Застібка — Класична
Довжина ремінця — 21 см (регулюється)
Ширина ремінця — 18 мм
Можливість зняти ремінець — Так
Діаметр — 35 мм
Товщина — 13 мм
Категорія — Жіночий годинник
Бренд — Naviforce
Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Бежевий |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 35 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 39 |
| Вигляд індикацій | Арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 21 см (регулюється) |
| Для жінок | Для жінок |
| Додаткові характеристики | Індикація дати, дня тижня |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Класична |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцевий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 35х13 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Скло | Поликарбонатное |
| Стиль | Спортивний |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Тип годин | Класичний годинник |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Секундомір, будильник, підсвітка, дата, день тижня |
| Характеристики механізму | Японія |
| Колір ремінця | Бежевий |
- Ціна: 795 ₴









