
влевовправо
Годинник чоловічий водостійкий тактичний Naviforce Professional Чорний
- В наявності
- Код: 719545
975 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник чоловічий водостійкий тактичний Naviforce Professional
Бренд Naviforce спеціалізується на створенні годинників, які не тільки вражають своїм стильним дизайном, але й відповідають високим стандартам довговічності та захисту від негативних зовнішніх чинників.
Тактичні годинники Naviforce вирізняються своєю високою стійкістю до механічних пошкоджень і зношування. Вони витримують удари, падіння і надзвичайні навантаження, що забезпечує їхню надійну функціональність навіть у найскладніших умовах. Під час занять спортом, активного відпочинку або професійних завдань годинник Naviforce готовий протистояти випробуванням.
Щоб забезпечити точний хід годинника, комплектуються оригінальними кварцовими механізмами відомих виробників, як-от Citizen і Seiko. Ці механізми відомі своєю надійністю, точністю й довговічністю, що гарантує, що годинник Naviforce слугуватиме вам упродовж багатьох років.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
Тип механізму — Quartz
Характеристики механізму — Seiko (Японія)
Для військових — Тактичні
Функції — Будильник, підсвітка, секундомір, дата, день тижня
Форма корпусу — Круглий
Матеріал корпусу — Полікарбонат
Водостійкість — 5 атм — плавання
Стекло - Поликарбонатное
Колір корпусу — Чорний
Розміри, мм — 46х14
За кордоном механізму — З японським механізмом
Матеріал ремінця — Каучуковий
Колір ремінця — Чорний
Застібка — Класична
Довжина ремінця — 23,5 см (регулюється)
Ширина ремінця — 20 мм
Можливість зняти ремінець — Немає
Діаметр — 46 мм
Товщина — 14 мм
Категорія — Чоловічий годинник
Бренд — Naviforce
Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 46 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 62 |
| Вигляд індикацій | Арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 23,5 см (регулюється) |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Застібка | Класична |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцевий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 46х14 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Скло | Поликарбонатное |
| Стиль | Спортивний |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Будильник, підсвітка, секундомір, дата, день тижня |
| Характеристики механізму | Seiko (Японія) |
| Колір ремінця | Чорний |
- Ціна: 975 ₴









