
влевовправо
Годинник чоловічий тактичні Naviforce Fly Steel Сріблястий
- В наявності
- Код: 719532
1 695 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник чоловічий тактичні Naviforce Fly Steel
Бренд Naviforce спеціалізується на створенні годинників, які не тільки вражають своїм стильним дизайном, але й відповідають високим стандартам довговічності та захисту від негативних зовнішніх чинників.
Тактичні годинники Naviforce вирізняються своєю високою стійкістю до механічних пошкоджень і зношування. Вони витримують удари, падіння і надзвичайні навантаження, що забезпечує їхню надійну функціональність навіть у найскладніших умовах. Під час занять спортом, активного відпочинку або професійних завдань годинник Naviforce готовий витримати випробування.
Щоб забезпечити точний хід годинника, комплектуються оригінальними кварцовими механізмами відомих виробників, як-от Citizen і Seiko. Ці механізми відомі своєю надійністю, точністю й довговічністю, що гарантує, що годинник Naviforce слугуватиме вам упродовж багатьох років.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
Тип механізму — Quartz
Характеристики механізму — Seiko (Японія)
Для військових — Тактичні
Функції — Будильник, підсвітка, секундомір, час показується на циферблаті та стрілками, дата, день тижня, місяць, таймер, другий час ( Dual Time)
Форма корпусу — Круглий
Матеріал корпусу — Сталь
Водостійкість — 3 атм — мити руки
Скло — Мінеральне
Колір корпусу — Сріблястий
Розміри, мм — 46х17
За кордоном механізму — З японським механізмом
Матеріал ремінця — Сталевий
Колір ремінця — Сріблястий
Застібка — Кліпсова
Довжина ремінця — 23 см (регулюється)
Ширина ремінця — 22 мм
Можливість зняти ремінець — Так
Діаметр — 46 мм
Товщина — 17 мм
Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 46 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 185 |
| Вигляд індикацій | Индексы |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 23 см (регулюється) |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Застібка | Кліпсова |
| Індикація | Хвилини, секунди, годинники |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцевий |
| Основний колір циферблата | Темно-зелений |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 46х17 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Спортивний |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогічний-стрилевий) |
| Точність обертання | +/- 1 сек/день |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Будильник, підсвітка, секундомір, час показується на циферблаті та стрілками, дата, день тижня, місяць, таймер, другий час ( Dual Time) |
| Характеристики механізму | Seiko (Японія) |
| Колір ремінця | Сріблястий |
- Ціна: 1 695 ₴









