
влевовправо
Годинник жіночий наручний Naviforce Evelin 5 Bar
- В наявності
- Код: 719531
975 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник жіночий наручний Naviforce Evelin 5 Bar
Бренд Naviforce спеціалізується на створенні годинників, які не тільки вражають своїм стильним дизайном, але й відповідають високим стандартам довговічності та захисту.
Щоб забезпечити точний хід, годинник комплектується оригінальними кварцовими механізмами відомих виробників. Ці механізми відомі своєю надійністю, точністю й довговічністю, що гарантує, що годинник Naviforce слугуватиме вам упродовж багатьох років.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
Тип механізму — Quartz
Характеристики механізму — Японія
Функції — Підсвітка
Форма корпусу — Круглий
Матеріал корпусу — Полікарбонат
Водостійкість — 5 атм — плавання
Стекло - Поликарбонатное
Задня кришка — Закрита
Колір корпусу — Золотистий
Розміри, мм — 36х12
За кордоном механізму — З японським механізмом
Матеріал ремінця — Каучуковий
Колір ремінця — Бежевий
Застібка — класична
Довжина ремінця — 21 см (регулюється)
Ширина ремінця — 18 мм
Можливість зняти ремінець — Так
Діаметр — 36 мм
Товщина — 12 мм
Категорія — Жіночий годинник
Бренд — Naviforce
Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремінця | Бежевий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Золотистий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 36 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 35 |
| Вигляд індикацій | Индексы, точки |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дівчата | Дівчата |
| Довжина ремінця | 21 см (регулюється) |
| Для жінок | Для жінок |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Класична |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцевий |
| Основний колір циферблата | Золотистий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 36х12 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Скло | Поликарбонатное |
| Стиль | Класичний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип цифр | Индексы, точки |
| Тип годин | Класичний годинник |
| Точність обертання | +/- 1 сек/день |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | підсвітка |
| Характеристики механізму | Японія |
| Колір ремінця | Бежевий |
- Ціна: 975 ₴









