
влевовправо
Годинник чоловічий наручний кварцовий Poedagar Cruize Сріблястий
- В наявності
- Код: 719523
989 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник чоловічий наручний кварцовий Poedagar Cruize
Poedagar — це поєднання елегантності, точності та сучасного стилю. Годинники цього бренда призначені для тих, хто цінує витонченість у деталях і прагне підкреслити свою індивідуальність.Кожна модель
Poedagar — це:
Якісні матеріали: неіржавка сталь, міцне мінеральне скло, надійні кварцові механізми.
Стильний дизайн: від класичних рішень до сучасних спортивних форм.
Функціональність: водозахист, індикатор дати, світловідбивні стрілки та інші корисні функції.
Poedagar — це ідеальний вибір для ділових зустрічей, повсякденного стилю або особливих подій. Це не просто годинник — це вираження вашого смаку, впевненості та стилю.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
Тип механізму — Quartz
Функції — Дата, день тижня
Форма корпусу — Круглий
Матеріал корпусу — Сталь
Водостійкість — 3 атм — мити руки
Скло — Мінеральне
Задня кришка — Закрита
Колір корпусу — Сріблястий
Розміри, мм — 48х12
Матеріал ремінця — Сталевий
Колір ремінця — Сріблястий
Застібка — Дворівнева
Довжина ремінця — 21 см (регулюється)
Можливість зняти ремінець — Так
Діаметр — 48 мм
Товщина — 12 мм
Категорія — Чоловічий годинник
Бренд - Poedagar
Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POEDAGAR |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Синій |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 48 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 160 |
| Вигляд індикацій | Индексы |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 21 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Дворівнева |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцевий |
| Основний колір циферблата | Синій |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Великі |
| Розміри, мм | 48х12 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Дата, день тижня |
| Колір ремінця | Сріблястий |
- Ціна: 989 ₴









