
влевовправо
Годинник жіночий наручний Curren Mila
- В наявності
- Код: 719514
975 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник жіночий наручний Curren Mila
Curren — відомий бренд кварцового годинника, який на ринку з 2001 року. Годинники цього бренда вирізняються не тільки стильним дизайном, але й високою якістю збирання, що забезпечує їхню надійність і довговічність.
Цей годинник стане чудовим доповненням до будь-якого стилю одягу. Чи то формальний одяг, чи то спортивний стиль, годинник Curren підкреслить вашу індивідуальність і зробить вас помітним серед натовпу.
Однак, крім свого естетичного вигляду, годинник Curren також гарантують точний хід. Завдяки надійному кварцовому механізму вони надійно показуватимуть час упродовж тривалого періоду.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
Тип механізму — Quartz
Форма корпусу — Круглий
Матеріал корпусу — Сталь
Водостійкість — Базова — дощ
Скло — Мінеральне
Задня кришка — Закрита
Колір корпусу — Сріблястий
Розміри, мм — 33х10
Матеріал ремінця — Сталевий
Колір ремінця — сріблястий із золотистими вставками
Застібка — Дворівнева
Довжина ремінця — 20,5 см (регулюється)
Ширина ремінця — 15 мм
Можливість зняти ремінець — Так
Діаметр — 33 мм
Товщина — 10 мм
Категорія — Жіночий годинник
Бренд — Curren
Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curren |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Римські цифри |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Бордовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 33 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина ремінця | 15 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вигляд індикацій | Індекси, римські цифри |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дівчата | Дівчата |
| Довжина ремінця | 20,5 см (регулюється) |
| Для жінок | Для жінок |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Дворівнева |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцевий |
| Основний колір циферблата | Фіолетовий |
| Особливості | Центральна секундна стрілка |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| Розміри, мм | 33х10 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип цифр | Індекси, римські цифри |
| Тип годин | Класичний годинник |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір ремінця | Сріблястий із золотистими вставками |
- Ціна: 975 ₴









