
влевовправо
Годинник чоловічий наручний Curren Scotland Чорний
- В наявності
- Код: 719507
895 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник чоловічий наручний Curren Scotland
Curren — це відомий бренд кварцового годинника, який на ринку з 2001 року. Годинники цього бренда вирізняються не тільки стильним дизайном, але й високою якістю збирання, що забезпечує їхню надійність і довговічність. Цей годинник стане чудовим доповненням до будь-якого стилю одягу. Чи то формальний одяг, чи то спортивний стиль, годинник Curren підкреслить вашу індивідуальність і зробить вас помітним серед натовпу.
Однак, крім свого естетичного вигляду, годинник Curren також гарантують точний хід. Завдяки надійному кварцовому механізму вони надійно показуватимуть час упродовж тривалого періоду.
Загалом, годинник Curren поєднує в собі якість, дизайн і функціональність, що робить його чудовим вибором для всіх, хто цінує стиль і якість годинника.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
Тип механізму — Quartz
Функції — Дата
Форма корпусу — Круглий
Матеріал корпусу — Сталь
Водостійкість — 3 атм — мити руки
Скло — магнітне
Задня кришка — Закрита
Колір корпусу — Чорний
Розміри, мм — 40х10
Матеріал ремінця — Сталевий
Колір ремінця — Чорний
Застібка — Дворівнева
Довжина ремінця — 23 см (регулюється)
Ширина ремінця — 24 мм
Можливість зняти ремінець — Так
Діаметр — 40 мм
Товщина — 10 мм
Категорія — Чоловічий годинник
Бренд — Curren
Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curren |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 60 |
| Вигляд індикацій | Индексы |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 23 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Дворівнева |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцевий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Розміри, мм | 40х10 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип цифр | Индексы |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір ремінця | Чорний |
- Ціна: 895 ₴









