
влевовправо
Годинник чоловічий механічний Forsining Spectrum Чорний
- В наявності
- Код: 719504
1 695 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник чоловічий механічний Forsining Spectrum
Forsining — це відомий бренд механічних наручних годинників, що спеціалізується на використанні надійного механізму ERS. Цей механізм слугує основою годинника Forsining і гарантує їх точний хід, надійність і високу якість. Кожен екземпляр цього бренда обладнаний автоматичним закладом, що надає зручності в експлуатації годинника.
Годинник Forsining виробляється з використанням мінерального скла та неіржавкої сталі. Мінеральне скло є міцним і стійким до подряпин, що надає довговічності аксесуару та забезпечує його захист від зовнішніх пошкоджень. Неіржавка сталь, яка використовується в корпусі годинника, не тільки надає йому елегантного вигляду, але й забезпечує стійкість до корозії та зношування. Все це гарантує високу якість годинників Forsining.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
Тип механізму — механічний
Характеристики механізму — Автопідзавод
Форма корпусу — Круглий
Матеріал корпусу — Сталь
Водостійкість — Базова — дощ
Скло — Мінеральне
Задня кришка — Прозора
Колір корпусу — Чорний
Розміри, мм — 41х17
Матеріал ремінця — Сталевий
Колір ремінця — Чорний
Застібка — Дворівнева
Довжина ремінця — 21,5 см (регулюється)
Ширина ремінця — 22 мм
Можливість зняти ремінець — Так
Діаметр — 41 мм
Товщина — 17 мм
Категорія — Чоловічий годинник
Бренд — Forsining
Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Римські цифри |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Золотистий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 41 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 100 |
| Вигляд індикацій | Римські цифри |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 21,5 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Прозора |
| Застібка | Дворівнева |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Основний колір циферблата | Золотистий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Розміри, мм | 41х17 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип цифр | Римські цифри |
| Форма корпусу | Круглий |
| Характеристики механізму | Автопідзавод |
| Колір ремінця | Чорний |
- Ціна: 1 695 ₴









