
влевовправо
Годинник чоловічий тактичні Besta Command Green Metal (2 ремінці)
- В наявності
- Код: 719502
1 395 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник чоловічий тактичні Besta Command Green Metal (2 ремінці)
Besta Command — командирський годинник розроблений фірмою Besta.
Besta — це український бренд якісних годинників. Кожна модель призначена для тих, хто цінує якість, інноваційний дизайн і функціональність.
Бренд: Український бренд із власними запатентованими дизайнами.
Механізм: надійний механізм забезпечує точний хід.
Гарантія: 12 місяців гарантії підтверджують якість годинника.
Міцність: Витримує високі навантаження й екстремальні умови.
Ззаду виготовлене витончене гравіювання Тризуба та напис Героям Слава!
Примітка: Ремінець, зображений на головному фото, є додатковим і вкладається в посилку окремо.
Характеристики:
Тип механізму — Quartz
Характеристики механізму — Miyota (Японія)
Для військових — Тактичні
Функції — Дата, люмінесцентна підсвітка
Форма корпусу — Круглий
Матеріал корпусу — Сталь
Водостійкість — 3 атм — мити руки
Скло — Мінеральне
Задня кришка — Закрита
Колір корпусу — Чорний
Розміри, мм — 40х10,7
За кордоном механізму — З японським механізмом
Матеріал ремінця — Тканинний
Колір ремінця — Хакі
Додатковий ремінець —Сталь
Застібка — Класична
Довжина ремінця — 21,5 см (регулюється)
Ширина ремінця — 20 мм
Можливість зняти ремінець — Так
Діаметр — 40 мм
Товщина — 10,7 мм
Категорія — Чоловічий годинник
Бренд — Besta
Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Браслет/Ремінець | Тканинний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 10.7 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 50,9 |
| Вигляд індикацій | Індекси, арабські цифри |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 21,5 см (регулюється) |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Додатковий ремінець | Сталь |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Класична |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Тканинний |
| Механізм | Кварцевий |
| Основний колір циферблата | Молочний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 40х10,7 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Класичний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Дата, люмінесцентна підсвітка |
| Характеристики механізму | Miyota (Японія) |
| Колір ремінця | Хакі |
- Ціна: 1 395 ₴







