
Winner Чоловічий механічний годинник Winner Status Rubber, 2 ремінці
- В наявності
- Код: 2163
1 895 ₴
- +380 (96) 043-19-75
Механічні годинники Winner – це поєднання класики та сучасного стилю за доступною ціною. Прозора задня кришка та скелетон-дизайн дозволяють бачити роботу механізму, що додає годиннику особливого шарму.
Ці моделі створені для чоловіків, які цінують індивідуальність, практичність та надійність. Якісний механізм працює без батарейок, використовуючи енергію заводу, а міцний корпус і ремінець забезпечують комфорт у щоденному носінні.
Переваги годинників Winner:
• стильний скелетон-дизайн;
• механічний завод без батарейки;
• якісний корпус та ремінець;
• офіційна гарантія 12 місяців;
• ми є офіційними дистриб’юторами Winner в Україні.
Годинники Winner підкреслять ваш характер і стануть надійним аксесуаром на кожен день.
Примітка: Ремінець який зображено на головному фото являється додатковим і вкладається в посилку окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 100 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Додатковий ремінець | Каучук |
| Діаметр | 43 мм |
| Задня кришка | Прозора |
| Застібка | Класична |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременя | Шкіряний |
| Механізм | Механічний з автозаводом |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 43х16 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Арабські цифри |
| Товщина | 16 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Характеристики механізму | Автозавод |
| Ширина ремінця | 22 мм |
- Ціна: 1 895 ₴






