
влевовправо
Годинник чоловічий наручний водостійкий North Edge Volt 5 Bar
- В наявності
- Код: 718764
1 695 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник чоловічий водостійкий North Edge Volt 5 Bar
North Edge - це бренд тактичних годинників, які спеціально розроблені для військових, пілотів, моряків і т.д., що працюють у надскладних умовах. Цей годинник призначений для використання в екстремальних ситуаціях, де точність, надійність і функціональність є критичними.
Модель North Edge Volt – має підвищену водостійкість та удароміцність. Вона має неперевершений дизайн, високу якість і надійний японський механізм.
Бренд North Edge має репутацію надійного та якісного годинника.
У комплекті триває офіційна гарантія на 12 місяців.
Докладніше про функції:
Занурення до 5 метрів;
Підвищена ударостійкість;
Витримують температуру до -20 градусів;
Японський надійний механізм.
Характеристики:
Тип механізму - Quartz
Характеристики механізму - North Edge (Японія)
Форма корпусу - Круглий
Матеріал корпусу - Сталь
Водостійкість 5 атм - плавання
Скло - Мінеральне
Колір корпусу - Чорний
Розміри, мм - 38х10,36
По країні механізму - З японським механізмом
Матеріал ремінця - Сталевий
Колір ремінця - Чорний
Застібка - Духурівнева
Довжина ремінця - 25,7 см (регулюється)
Можливість зняти ремінець - Так
Діаметр - 38 мм
Товщина - 10,36 мм
Категорія -Чоловічий годинник
Бренд - North Edge
Гарантія - 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Бордовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10.36 мм |
| Діаметр | 38 мм |
| Загальна довжина | 257 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 1 695 ₴









