
влевовправо
Poedagar Чоловічий годинник Poedagar Petros Black
- В наявності
- Код: 2103
1 188 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Poedagar - це поєднання елегантності, точності та сучасного стилю. Годинники цього бренду створені для тих, хто цінує витонченість у деталях та прагне підкреслити свою індивідуальність.
Кожна модель Poedagar - це:
Якісні матеріали: нержавіюча сталь, міцне мінеральне скло, надійні кварцові механізми.
Стильний дизайн: від класичних рішень до сучасних спортивних форм.
Функціональність: водозахист, індикатор дати, світловідбивні стрілки та інші корисні функції.
Poedagar - це ідеальний вибір для ділових зустрічей, повсякденного стилю або особливих подій. Це не просто годинник - це вираз вашого смаку, впевненості та стилю.
В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POEDAGAR |
| Колір корпусу | Чорний |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 117 |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостійкість | 3 атм — Міті руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Діаметр | 42 мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Дворівнева |
| Колір ремінця | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременя | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Зелений |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 42х12 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Товщина | 12 мм |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 г |
| Функції | Система День-Ніч, секундомір, дата |
| Характеристики механізму | Японія |
| Ширина ремінця | 21 мм |
- Ціна: 1 188 ₴



