
влевовправо
Годинник чоловічий наручний Olevs Bordo
- В наявності
- Код: 718694
1 295 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник чоловічий наручний Olevs Bordo
Olevs - бренд якісного чоловічого годинника. Модель Olevs Bordo має неперевершений дизайн, японський механізм та високу якість комплектуючих. Вона підійде під класичний костюм, так і спортивний стиль.У комплекті триває офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
Тип механізму - Quartz
Функції - Дата
Форма корпусу - Круглий
Матеріал корпусу - Сталь
Водостійкість - 3 атм - мити руки
Скло - Мінеральне
Задня кришка - Закрита
Колір корпусу - Сріблястий
Розміри, мм - 43х13
По країні механізму - З японським механізмом
Матеріал ремінця - Сталевий
Колір ремінця - Сріблястий
Застібка - Духурівнева
Довжина ремінця - 22 см (регулюється)
Ширина ремінця - 20 мм
Можливість зняти ремінець - Так
Діаметр - 43 мм
Товщина - 13 мм
Категорія -Чоловічий годинник
Бренд - Olevs
Гарантія - 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атма |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Бордовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 мм |
| Діаметр | 43 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
- Ціна: 1 295 ₴









