-6%влевовправо
Ваги електронні Wacaco Exagram Scale (до 2 кг)
- В наявності
- Код: 718645
1 690 ₴
1 590 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги електронні Wacaco Exagram Scale (до 2 кг)
Wacaco Exagram — це електронні ваги для кавових ентузіастів, які прагнуть максимальної точності під час приготування напоїв. Ваги допомагають не тільки відміряти кількість кави або води, але й суворо дотримуватися рецепту за допомогою вбудованого таймера.
Пристрій оснащений надточним датчиком з чутливістю до 0.1 г. Ваги миттєво реагують на найменші зміни ваги та забезпечують швидку стабілізацію навіть у разі зважування надлегких порцій від 0.3 г. Це дозволяє досягти постійної екстракції та ідеального смаку чашка за чашкою. Максимально допустиме навантаження становить 2000 кг.
Інші особливості ваг Wacaco Exagram:
Функції зважування, тарування та таймера. Під час зважування ви можете віднімати вагу посуду для досягнення точних результатів. Таймер дозволяє контролювати час екстракції кави для дотримання рецептури.
Вибір одиниць виміру. Перемикайтеся між грамами, унціями та мілілітрами для зважування різних інгредієнтів та рідини.
Знімна накладка з силікону. Нековзна поверхня накладки запобігає ковзанню кавових зерен і ємності під час зважування. Матеріал також захищає конструкцію від подряпин та впливу тепла.
Серед додаткових функцій: можливість відключення звукових сигналів та швидке скидання налаштувань. На передній панелі є LCD-дисплей з підсвічуванням для контролю кожного параметра.
Ваги живляться від 2 батарейок AAA (1.5 В), які не входять до комплекту. Автоматичне вимкнення пристрою відбувається через 5 хвилин для економії заряду.
Корпус виготовлений з нержавіючої сталі та ABS-пластику, несприйнятливий до корозії та механічних пошкоджень. Завдяки вазі лише 171 г та компактним розмірам, ваги можна брати з собою у дорогу.
Характеристики:
електронні ваги Wacaco з LCD-дисплеєм;
3 режими роботи (зважування, тарування, таймер);
точність виміру до 0.1 г;
max навантаження – 2 кг;
одиниці виміру – г / унції / мл;
джерело живлення – 2 х ААА;
автономна робота – до 30 хв;
матеріали – нержавіюча сталь, ABS-пластик, силікон;
розміри – 77 х 124 х 24 мм;
вага – 171 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wacaco |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція тари | платформа |
| Максимальна вага | 2 кг |
| Матеріал тари | метал |
| Стан | Новий |
| Тип елементів живлення | 2 AAA |
| Точність вимірювання | 0.1 г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.171 кг |
| Висота | 77 мм |
| Глибина | 24 мм |
| Ширина | 124 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Послідовне зважування | Так |
- Ціна: 1 590 ₴









