-4%влевовправо
Ваги електронні Wacaco Exagram Scale Pro (до 2 кг)
- В наявності
- Код: 718644
2 399 ₴
2 299 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги електронні Wacaco Exagram Scale Pro (до 2 кг)
Електронні ваги Wacaco Exagram Scale Pro необхідні для точного дотримання рецептури кавового напою — від підготовчого етапу до безпосередньої екстракції. Це високоточний пристрій з функцією інтелектуального багаторазового зважування для контролю кожного кроку на шляху до приготування ідеальної кави.
Точність виміру до 0.1 г та стабільна робота у ваговому діапазоні від 0.3 г до 2 кг роблять Exagram Pro універсальним помічником для кожного кавомана. Всі дані відображаються на сенсорному світлодіодному дисплеї, який забезпечує швидке налаштування параметрів у кілька натискань.
Інші особливості ваг Wacaco Exagram Scale Pro:
Функції зважування, тарування та таймера. Стабільне зчитування ваги навіть при найменших коливаннях і можливість тарування дозволяють дотримуватись рецепту в точності до міліграма. Ви також можете використовувати таймер для контролю часу протоки, щоб отримати каву зі збалансованим смаком та ароматом.
Вибір одиниць виміру. Вам доступні 3 одиниці виміру: г, унції, мл. Перемикання відбувається одним натисканням.
Автономна робота до 15 годин. Забудьте про часте підзаряджання — вбудований Li-ion акумулятор 700 мАгод гарантує до 15 год безперервної роботи ваг. Для заповнення заряду призначений порт USB-C. Заряджання триває 2 год.
Знімна накладка із силікону. Матеріал стійкий до нагрівання, покращує якість зчеплення за рахунок нековзної поверхні та захищає металеву конструкцію ваг від подряпин.
Ваги Exagram Pro мають ударостійкий корпус з нержавіючої сталі та алюмінію. Дрібні деталі виконані з ABS-пластику та PC, доповнюючи стильний дизайн конструкції. Оболонка є герметичною, запобігаючи ламанню електроніки у разі протоки води.
У комплекті є транспортна коробка, яку можна використовувати як підставку.
Характеристики:
електронні ваги Wacaco із сенсорним дисплеєм;
3 режими роботи (зважування, тарування, таймер);
точність виміру до 0.1 г;
діапазон ваги – від 0.3 г до 2 кг;
одиниці виміру – г / унції / мл;
джерело живлення – вбудований Li-ion акумулятор (700 мАгод / 3.7 В);
автономна робота – до 15 год;
заряджання через порт USB-C;
час заряджання – 2 год;
матеріали – нержавіюча сталь, алюміній, ABS-пластик, PC, силікон;
розміри – 90 х 95 х 22 мм;
вага – 155 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wacaco |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція тари | платформа |
| Максимальна вага | 2 кг |
| Матеріал тари | метал |
| Стан | Новий |
| Точність вимірювання | 0.1 г |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.155 кг |
| Висота | 22 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Послідовне зважування | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 2 299 ₴









