-1%влевовправо
Бінокль XD Precision Advanced (12х50) із чохлом Чорний
- В наявності
- Код: 718641
8 099 ₴
7 999 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бінокль XD Precision Advanced (12х50) із чохлом
Бінокль XD Precision Advanced (12х50) – компактний та простий у використанні оптичний прилад із 12-кратним збільшенням стане ідеальним варіантом для туристів, мисливців, рибалок та любителів спостерігати за красою природи. Він передає чітке контрастне зображення з усього поля зору.
Високоміцний корпус витримує падіння з висоти до 1.5 метра, а шорстка прогумована поверхня надійно забезпечує надійний хват і не допускає вислизання навіть при контакті з мокрою рукою.
Варто зазначити, що бінокль не пропускає вологу, тому Ви можете використовувати його навіть у дощову погоду.
Захисні кришки запобігають попаданню бруду та пилу на об'єктиви, а також убезпечують їх від подряпин та потертостей.
Характеристики:
Кратність збільшення – 12
Поле зору – 80м/1000м
Діаметр об'єктива – 50мм
Видалення вихідної зіниці – 18,2мм
Мінімальна відстань фокусування – 4мм
Діаметр вихідної зіниці – 4,5мм
Компактні розміри (довжина – 170мм)
Невелика вага – 860 грам
Оптична конструкція: призма Roof, яка робить бінокль компактним та легким
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Precision |
| Вага | 0.86 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр об'єктиву | 50 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Максимальна кратність | 12 х |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 7 999 ₴




