
влевовправо
Годинник чоловічий наручний North Edge Triton 30 Bar (Сріблястий)
- В наявності
- Код: 718582
4 495 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник чоловічий наручний North Edge Triton 30 Bar
North Edge - це бренд тактичних годинників, які спеціально розроблені для військових, пілотів, моряків і т.д., що працюють у надскладних умовах. Цей годинник призначений для використання в екстремальних ситуаціях, де точність, надійність і функціональність є критичними.
North Edge Triton – це розробка бренду North Edge, призначена для пілотів. Модель виконана із сталі 316 проби, має загартоване протиударне скло, японський механізм, сонячну батарейку та водостійкість 30 атмосфер. У цій моделі можна сміливо плавати та повноти на глибину до 10 метрів. Разом із неперевершеним дизайном ця модель ідеально підійде для важких умов та поціновувачів якісних речей.
У комплекті триває офіційна гарантія на 12 місяців.
Докладніше про функції:
Занурення до 5 метрів;
Підвищена ударостійкість;
Витримують температуру до -30 градусів;
Японський надійний механізм;
Система заряджання від сонця Solar Power;
Сталь 316 проби та загартоване скло.
Характеристики:
Тип механізму - Quartz
Характеристики механізму - North Edge (Японія)
Для військових - Тактичні
Функції - Водостійкість 30 атм, хардлес скло, сонячна батарея
Форма корпусу - Круглий
Матеріал корпусу - Сталь вищої проби
Водостійкість - 30 атм - дайвінг
Скло - Мінеральне
Колір корпусу - Сріблястий
Розміри, мм - 42х14,2
По країні механізму - З японським механізмом
Матеріал ремінця - Сталевий
Колір ремінця - Сріблястий
Застібка - Кліпсова North Edge
Довжина ремінця - 22,5 см (регулюється)
Ширина ремінця - 20 мм
Можливість зняти ремінець - Так
Діаметр - 42 мм
Товщина - 14,2 мм
Категорія -Чоловічий годинник
Бренд - North Edge
Гарантія - 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Синій |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 14.2 мм |
| Діаметр | 42 мм |
| Загальна довжина | 225 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 4 495 ₴








