-10%влевовправо
Бінокль Luxun 8x21 зі скляними лінзами (Чорний)
- В наявності
- Код: 718539
999 ₴
899 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бінокль Luxun 8x21 зі скляними лінзами
Бінокль складаний 8х21 зі скляними лінзами (кишеньковий) має невеликі розміри і складну конструкцію, що дозволяє носити його навіть у кишені. У комплекті є шнур для носіння бінокля на шиї та тканина для чищення лінз. Корпус виготовлений із легкого металевого сплаву. Підійде для риболовлі, мисливства, туризму та інших цілей.
Характеристики:
Розміри: 10 x 7 x 4 см
Діаметр об'єктива: 21 мм
Вага із сумкою: 200 г
Характеристики: 8-кратне збільшення
Вихідна зіниця: 2,6 мм
Поле зору: 126 м/1000 м
Точне регулювання діоптрій
Комплектація:
Бінокль
Шнур для носіння
Тканина для чищення лінз
Сумка для носіння
Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 40 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діаметр об'єктиву | 21 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Максимальна кратність | 8 х |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 899 ₴


