-4%влевовправо
Лазерний рівень Deko 3D DKLL12tdP02 12 ліній Відкалібрований Зелений промінь Нівелір (штатив 1.02м)
- В наявності
- Код: 718534
2 819 ₴
2 719 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лазерний уровень Deko 3D DKLL12tdP02 (12 линий) Откалиброван Зелений луч Нивелир
Лазерний рівень DEKO призначений для стяжки підлоги має 12 лазерних ліній і укомплектований акумулятором 4000mAh.Цей рівень має найменшу відстань лазера до підлоги (стіни) – 6мм!Ідеально підходить для вирівнювання підлоги, укладання плитки як на підлогу, так і стіну.
Штатив 1.02м
КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ:
акумуляторна батарея, ємність якої вистачить на 8 годин безперервної роботи
робота від мережі 220В
Зелені промені, вони яскравіші, ніж червоні. Їх чіткіше видно як у будинку, так і на вулиці
Довжина променя 30м, на відміну інших нівелірів, де довжина становить 20-25м.
Наявність пульта управління - віддалено керуйте променями
Магнітний кронштейн дозволяє кріпити нівелір куди завгодно
Сумісність з кронштейнами, триподами та іншими аксесуарами
Можна відключити функцію самонівелювання (кнопка на приладі у вигляді замка)
Технічні характеристики:
Професійний лазерний рівень Deko DKLL12TDP02 12 ліній, що самонівелюється, чітка зелена лінія.
Колір променя - Зелений
Кількість ліній - 12
Живлення — Мережа/Акумулятор
Робочий діапазон - 40 м
Похибка виміру - 0,2 мм
Тривалість вирівнювання - 4 с
Кут самовирівнювання - 4 °
Різьблення для штатива - 1/4 "
Товщина лінії - 2 мм
Пухирцевий рівень - Так
Регульовані опори - Так
Упаковка - У протиударній сумці
Акумулятор - Li-ion 4000 mAh
Розміри - 130х80х130 мм
Вага - 1,2 кг
Особливості:
Працює від мережі або акумулятора
Із захистом від пилу та бризок IP54
Автоматичне вирівнювання
Світить у різних площинах
Покрити простір на 360 °
Індикатор рівня заряду
Сумка-кейс із ремінцем
Колір променя - зелений
Висока точність
Поворот на 360 °
Легка вага
Комплектація:
Лазерний рівень Deko DKLL12TDP02
Сумка-кейс із ремінцем
Li-ion акумулятор 4000 mAh
Зарядний пристрій
Захисні окуляри
Інструкція
Штатив 1.02 м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deko |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Живлення | Акумулятор |
| Похибка вимірювання | 2 мм/м |
| Робочий діапазон | 40 м |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кут самовирівнювання | 4 град. |
| Колір лазера | Зелений |
| Габарити | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Штатив | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимірювальна шкала | Метрична |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
- Ціна: 2 719 ₴






