Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник чоловічий водостійкий North Edge X1 5BAR
North Edge – це бренд тактичних годинників, які спеціально розроблені для військових, пілотів, моряків тощо, які працюють у надскладних умовах. Цей годинник призначений для використання в екстремальних ситуаціях, де точність, надійність і функціональність є критичними.
Годинник від бренду North Edge може витримувати ультрахолодні температури, а також має важливі функції, такі як підсвічування, таймер, будильник та інші.Бренд North Edge має репутацію надійного і якісного годинника.
У комплекті триває офіційна гарантія на 12 місяців.
Докладніше про функції:
Занурення до 5 метрів;
Підвищена ударостійкість;
Витримують температуру до -20 градусів;
Підсвічування;
Будильник, Секундомір, Таймер;
Повний автоматичний календар;
12/24 годинний формат часу.
Характеристики:
Тип механізму - Quartz
Характеристики механізму - North Edge (Японія)
Для військових - Тактичні
Функції - Підсвічування, будильник, секундомір, таймер, календар, підсвічування, будильник, таймер.
Форма корпусу - Прямокутний
Матеріал корпусу - Полікарбонат
Водостійкість - 5 атм - плавання
Скло - Мінеральне
Колір корпусу - Чорний
Розміри, мм - 42,6х41,7х13
По країні механізму - З японським механізмом
Матеріал ремінця - Каучуковий
Застібка - Класична
Довжина ремінця - 23 см (регулюється)
Ширина ремінця - 20 мм
Можливість зняти ремінець - Ні
Діаметр - 42,6х41,7 мм
Товщина - 13 мм
Гарантія - 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Прямокутна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 41.7 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Ширина | 42.6 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Функції дати календаря | Вічний календар |
- Ціна: 1 195 ₴








