-7%влевовправо
Чоловіча електробритва стайлер LK-9800 із насадками
- В наявності
- Код: 718483
1 349 ₴
1 249 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча електробритва стайлер LK-9800 із насадками
Електробритва стайлер LK-9800 - роторна система гоління, 5 голів для гоління, сухе і вологе гоління, живлення: від акумулятора, час автономної роботи 60 хв, плаваючі головки, рухомий блок для гоління, 3 додаткові насадки:
триммер для носа та вух,
масажна насадка,
очищаюча насадка для обличчя.
Характеристики:
Модель: LK-9800
Тип бритви: роторна
Матеріал корпусу: пластик
Заряджання від мережі 220 В
Час заряджання акумулятора: до 1.5 годин
Тип акумулятора: Li-ion
Робота від акумулятора: до 60 хвилин
Сухе гоління
Вологе гоління
Повторення контурів обличчя
Промивання ножів під водою
Кількість голів для гоління: 5
Насадки: триммер для носа і вух, триммер, масажна і очищаюча насадка
Індикація розряджання акумулятора Led дисплей
Розмір: 7.5х8 см.
Вага: 161 гр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LK |
| Можливість вологого гоління | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість бритвених головок | 5 |
| Плаваючі бритвені головки | Так |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип електробритви | роторна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.161 кг |
| Висота | 75 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Тример | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: 1 249 ₴




