-1%влевовправо
Сонячна панель Litheli 100W IP65 складана із сумкою
- В наявності
- Код: 718482
14 790 ₴
14 690 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонячна панель Litheli 100W IP65 складана із сумкою
Сонячна панель Litheli 100W — це портативне джерело енергії, актуальне для використання як вдалині від цивілізації, так і в побуті. Монокристалічна конструкція відрізняється високим ККД 22-23%, що перевищує можливості полікристалічних панелей у 1,5 раза. В результаті пристрій працює набагато продуктивніше, і ви отримуєте довговічного помічника для живлення зарядної станції та дрібних гаджетів.
Головна особливість Litheli 100W — стабільне перетворення сонячної енергії навіть в умовах слабкого освітлення. З урахуванням герметичності конструкції за стандартом IP65, це дозволяє використовувати модель у будь-яку погоду.
Переваги Litheli 100W:
Напруга 24 В для стабільно швидкого заряджання та економії вашого часу.
Стандартний роз'єм MC4 для сумісності з різними зарядними пристроями та електростанціями, включно з Power Hub B300 та B600 (продаються окремо).
Ламінування ETFE та 900D ПВХ захищають гладку поверхню від подряпин та зовнішніх впливів, продовжуючи термін служби панелі без зниження світлопропускних можливостей.
Габарити панелі становлять 36,4 х 56,9 х 3 см при вазі 4,04 кг, витримуючи ідеальний баланс між ефективністю та портативністю. Кут нахилу можна налаштовувати на власний розсуд за допомогою регульованих ніжок.
У комплекті є щільна сумка для зберігання. Вона гарантує просте транспортування та запобігає появі дрібних пошкоджень на панелі.
Характеристики:
складана сонячна панель на основі монокристалічних кремнієвих елементів;
є роз'єм MC4;
напруга – 24 В;
ККД на рівні 22-23%;
струм короткого замикання – 5,5 А;
ламінування ETFE та 900D PVC для підвищення зносостійкості;
клас пило- та вологозахисту – IP65;
розміри – 36,4 х 56,9 х 3 см;
вага – 4,04 кг;
офіційна гарантія від виробника – 18 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Litheli |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| ККД, не менше | 22 % |
| Кількість елементів | 4 шт. |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Струм короткого замикання | 5.5 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.04 кг |
| Довжина | 364 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 569 мм |
- Ціна: 14 690 ₴






