-3%влевовправо
Перкусійний масажний пістолет Booster Lightsaber Mini (6 насадок)
- В наявності
- Код: 718461
3 099 ₴
2 999 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перкусійний масажний пістолет Booster Lightsaber Mini
Booster Lightsaber Mini - це компактний та потужний пристрій для перкусійного масажу.З його допомогою ви зможете насолоджуватися глибоким та точковим масажем у будь-який час та у будь-якому місці.З шістьма різними насадками та регульованою інтенсивністю, цей масажер забезпечує персоналізований та ефективний догляд за вашим тілом.
Відчуйте неймовірне відчуття розслаблення та освіження з Booster Lightsaber Mini. Відчуй міць та розслаблення з перкусійним масажером Booster Mini!
Цей компактний і стильний помічник стане незамінним супутником у щоденному догляді за тілом. З його допомогою ти зможеш отримати ефективний та глибокий масаж, який допоможе розслабитись та зняти напругу після довгого робочого дня або інтенсивного тренування.Насадки, спеціально розроблені для Booster Mini, дозволять точково впливати на проблемні зони тіла, покращуючи кровообіг та сприяючи швидкому відновленню.
Перкусійний масажер Booster Mini легко налаштовується під твої потреби. Різні режими інтенсивності та швидкості вібрації дозволять тобі вибрати оптимальні параметри для масажу.
Ти зможеш налаштувати його так, щоб отримати максимальну користь та комфорт від процедури.
Характеристики:
Бренд: Booster
Модель: Lightsaber Mini
Матеріал: пластик ABS
Розмір: 181 мм/139мм
Потужність: 85 Вт
Вага: 450 г
Рівень шуму: 45 дБ (технологія зниження рівня шуму третього покоління)
Швидкість: 1300-3000 ударів/хвилину
Амплітуда вібрації: 8 мм
Батарея: Тип: літієва батарея
Місткість: 2000 мАг
Максимальний час роботи на мінімальному рівні навантаження: 3 години
У комплект входять:
Масажний пістолет Booster Mini Lightsaber
6 масажних насадок
Кабель заряджання Type-C
Гарантійний талон
Захисний кейс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Booster |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість масажних головок | 1 шт. |
| Кількість насадок | 6 |
| Область застосування масажера | Плечі, Руки, Все тіло, Черевний прес, Шия, Груди, Щиколотки, Ноги, Стегна, Сідниці, Спина, Передпліччя |
| Споживана потужність | 85 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Функціональність масажера | Вібраційний масаж, Розминаючий масаж |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.45 кг |
| Висота | 181 мм |
| Ширина | 139 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
- Ціна: 2 999 ₴









