
влевовправо
Жіночий наручний годинник Poedagar Unique Women
- В наявності
- Код: 718429
989 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий наручний годинник Poedagar Unique Women
Poedagar Unique Women – лімітована версія популярної моделі Poedagar з унікальним відтінком циферблату.Poedagar – бренд якісного класичного годинника. В Україні представлено ексклюзивно вперше. Достоїнством бренду Poedagar є висока якість комплектуючих, надійність механізму, а також крутий дизайн.
Годинник цього виробника надзвичайно витончений і вишуканий. Моделі працюють на кварцовому механізмі, оснащені надійним мінеральним склом, мають базову водонепроникність.
У комплекті триває офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
Тип механізму - Quartz
Механізм - Кварцовий
Функції - Дата, день тижня
Форма корпусу - Круглий
Матеріал корпусу - Сталь
Водостійкість – 3 атм – мити руки
Скло - Мінеральне
Задня кришка - Закрита
Колір корпусу - Сріблястий
Розміри, мм - 30х10;
По країні механізму - З японським механізмом
Матеріал ремінця - Сталевий
Колір ремінця - Сріблястий із золотими вставками
Застібка - Двухрівнева
Ремінець/браслет - Браслет
Довжина ремінця - 22 см (регулюється)
Можливість зняти ремінець - Ні
Діаметр - 30 мм;
Товщина - 10 мм;
Бренд - Poedagar
Гарантія - 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POEDAGAR |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Синій |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Діаметр | 30 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
- Ціна: 989 ₴









