-25%влевовправо
Вентилятор Air Cooler Fan USB з зволожувачем повітря та підсвічуванням (Білий)
- В наявності
- Код: 718401
399 ₴
299 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятор Air Cooler Fan USB з зволожувачем повітря та підсвічуванням
Вентилятор Air Cooler Fan - це компактний та зручний пристрій поєднує відразу чотири функції: вентилятор для охолодження, зволожувач повітря, підсвічування та міні-кондиціонер для створення легкого прохолодного потоку. Завдяки живленню від USB його можна використовувати будь-де – вдома, в офісі, в машині або в подорожі.
Мінімальне енергоспоживання робить пристрій економічним, а можливість підключення до комп'ютера, павербанку чи зарядки універсальним. Зволожувач підтримує комфортну вологість у сухому повітрі, а вбудоване підсвічування надає затишку та виконує функцію нічника.
Переваги:
Інтегроване підсвічування
Живлення здійснюється через USB-підключення
Функціональність зволожувача
Швидке охолодження повітря
Робота відбувається безшумно
Характеристики:
Тип: маленький кондиціонер/настільний вентилятор
Матеріал корпусу: пластик
Місткість резервуару для води: 600 мл
Кількість режимів підсвічування: 7 кольорів
Шестерня вентилятора: 3-ступінчасте регулювання
Потужність: 10 Вт
Джерело живлення: USB Type-C
Зволожувач повітря: 3 режими
Об'єм розпилення: 45-225 мл/год.
Розмір: 21х26х9 см
Вага: 0,7 кг
Колір корпусу: білий
Комплектація:
Настільний вентилятор
Кабель USB
Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм резервуара для води | 0.6 л |
| Функція нахилу | Так |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 299 ₴









