-17%влевовправо
Годинник чоловічий спортивний наручний Skmei 2195 (Чорний з чорним циферблатом)
- В наявності
- Код: 718399
599 ₴
499 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник чоловічий спортивний наручний Skmei 2195
Наручний годинник Skmei 2195 - стильний чоловічий годинник від виробника Skmei , що ідеально поєднує в собі casual і спортивний дизайн. Електронний циферблат пропонує функціональність з будильником, другим часовим поясом, календарем та секундоміром. Водонепроникний корпус із зворотним ходом робить його надійним у будь-яких умовах. Індикація включає день тижня, місяць, хвилини, години, число і секунди. Механізм працює точно та надійно. Ремінець із каучуку забезпечує комфорт, а незвичайний корпус надає їм стильного вигляду. Електролюмінесцентне підсвічування забезпечує відмінну видимість у темний час доби. Легка вага (52,2 г) та діаметр корпусу роблять його зручним для повсякденного використання. Підкресліть свій активний образ з цим функціональним і стильним годинником.
Габарити:
Корпус: 48.9 мм × 53 мм
Товщина: 14 мм
Ремінець: 22 мм × 250 мм
Вага: 52.2 г
Функції:
2Time, хронограф, таймер
Будильник, календар
Підсвічування EL
12/24 формат
Водозахист: 5 ATM
Матеріали:
Корпус: пластик
Ремінець: каучук
Застібка: сталь
Скло: пластик
Комплект постачання:
Годинник
Інструкція (Англійською мовою)
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
Кольори годинників у наявності:
Чорний з чорним циферблатом,
Чорний з білим циферблатом,
Сірий,
Синій,
Зелений
Камуфляж
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Браслет/Ремінець | Пластиковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 52.2 г |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 53 мм |
| Загальна довжина | 252 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Функція повтору сигналу будильника (snooze), Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Вічний календар, Індикація дати, Індикація дня тижня, Індикація місяця, Другий часовий пояс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний із чорним циферблатом |
- Ціна: 499 ₴








