-15%влевовправо
Камера заднього виду E301 ширококутна
- В наявності
- Код: 718367
649 ₴
549 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Камера заднього виду E301 ширококутна
Автомобільна кольорова камера заднього виду E301 використовується для спостереження дорожньої обстановки або для паркування. Камера має невеликий розмір та низьке енергоспоживання. Підключається до автомобільного монітора, DVD-плеєра або GPS-навігатора з AV-in входом. Водонепроникна камера та пилозахисна.
Характеристики:
Сенсор OV 1/3" кольоровий CMOS
Кут огляду 120 градусів
Мінімальна освітленість 1 лк
Температура експлуатації: -25 to 65 градусів
Харчування: 12V
Розміри: 36мм х 22мм, діаметр об'єктиву 13мм
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | Універсальна |
| Тип передачі сигналу | Провідний |
| Кут огляду камери | 120 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина | 36 мм |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ширина | 22 мм |
| Матриця | |
| Тип матриці | CCD |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
- Ціна: 549 ₴




