-14%влевовправо
Зволожувач повітря з камінням Aroma Diffuser UV-3 FT-1933 Білий
- В наявності
- Код: 718313
699 ₴
599 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зволожувач повітря з камінням Aroma Diffuser UV-3 FT-1933
Зволожувач повітря із соляними каменями та підсвіткою Aroma Diffuser UV-3/FT-1933 — це дивовижний пристрій. поєднує три функції в одному компактному настільному світильнику. Ця лампа перетворює ваш простір на затишне та розслаблювальне місце. Лампа також працює як нічник. створюючи приглушене та розслаблювальне освітлення у вашому приміщенні. Вбудований зволожувач дає змогу підтримувати оптимальний рівень вологості у вашому приміщенні. Це особливо корисно в сухому кліматі або в період сухої зимової погоди. Зволожене повітря сприяє комфортному диханню та зволоженню шкіри. Це прекрасне рішення для спальні або дитячої, щоб створити затишну атмосферу перед сном.
Переваги:
Функція нічника: м'яке приглушене освітлення створює заспокійливу атмосферу, ідеальну для відпочинку та сну.
Вбудований зволожувач: підтримує оптимальний рівень вологості в приміщенні, що особливо корисно в суху пору року, сприяє комфортному диханню та зволоженню шкіри.
Ароматерапія: можна додавати ефірні олії, щоб наповнити приміщення приємними ароматами, створюючи додатковий комфорт і заспокійливий ефект.
Підсвітка: Створює затишну атмосферу та слугує нічником
Компактний дизайн: Легко поміститься майже на будь-якій поверхні.
Характеристики:
Тип товару: Зволожувач повітря
Встановлення для розпилення туману: настільна
Матеріал: пластик
Об'єм резервуара: 250 мл
Обсяг розпилення: 20-80 мл/год.
Особливість: із соляними каменями та підсвіткою
Розмір: 14×15,5×7,5 см
Колір: Білий
Комплектація
Зволожувач повітря
USB-кабель для заряджання
Пульт
Соляні камені
Заводське паковання
Внимание! Заводське паковання та відтінок товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Габаритні розміри приладу | |
|---|---|
| Висота | 155 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Об'єм резервуара для води | 0.25 л |
| Застосування приладу | Для дитячої кімнати, Для будинку, квартири, Для людей, страждаючих алергією, Для рослин в зимових садах, оранжереях, теплицях, Для офісів та інших комерційних об'єктів, Для лікарень, санаторіїв, пансіонатів |
| Стан | Новий |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Паровий |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування | Так |
| Тип встановлення | Настільний |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Таймер | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
- Ціна: 599 ₴



