
влевовправо
Годинник чоловічий наручний Lee Cooper Flight
- В наявності
- Код: 718264
2 989 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник чоловічий наручний Lee Cooper Flight
Lee Cooper Flight - стильна новинка сезону 2025 року від легендарного фешн бренду Lee Cooper.
Дизайн годинника Lee Cooper розроблений відомим британським дизайнерським бюро та поєднує в собі нотки елегантного британського стилю разом з останніми трендами у світі фешн. Годинник Lee Cooper комплектується всесвітньо відомими механізмами Miyota, виконані зі сталі та мають офіційну гарантію бренду. В Україні представлені ексклюзивно.
У комплекті триває офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
Тип механізму - Quartz
Характеристики механізму - Miyota (Японія)
Функції - Показують дату, день тижня, подвійний час, 24-х годинний формат часу
Форма корпусу - Круглий
Матеріал корпусу - Сталь
Водостійкість – 3 атм – мити руки
Скло - Мінеральне
Задня кришка - Закрита
Розміри, мм - 44x11
По країні механізму - З японським механізмом
Матеріал ремінця - Сталевий
Застібка - Духурівнева
Довжина ремінця - 25 см (регулюється)
Ширина ремінця - 22 мм
Можливість зняти ремінець - Так
Діаметр - 44 мм
Товщина - 11 мм
Категорія -Чоловічий годинник
Бренд - Lee Cooper
Гарантія - 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lee Cooper |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Синій |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 11 мм |
| Діаметр | 44 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
- Ціна: 2 989 ₴




