-6%Підлога для тенту Naturehike CNK230WS014 (280 х 280см) Коричневий
- В наявності
- Код: 718222
1 699 ₴
1 599 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підлога для тенту Naturehike CNK230WS014
Підлога для тенту виготовлена з міцного поліестеру 210D та тканини Oxford. Ці матеріали мають відмінні ізоляційні властивості, ефективно захищаючи відпочивальників від вологи та холоду, які можуть підійматися з землі. Це особливо важливо у негоду, коли потрібно зберегти тепло та сухість для комфортного відпочинку на природі.
Розміри підлоги становлять 280 х 280 см. Петельки по краях забезпечують надійну фіксацію на ґрунті за допомогою кілочків, що запобігає зміщенню підлоги під час експлуатації. Виріб можна використовувати з фірмовим тентом аналогічних розмірів або як окремий настил для відпочинку та зберігання речей.
Виріб важить 900 г. Завдяки компактним розмірам у складеному вигляді (46 х 23 х 10 см) це дозволяє легко транспортувати підлогу в рюкзаку чи сумці.
Характеристики:
підлога для тенту, для ізоляції місця для відпочинку від вологи та холоду;
колір – коричневий;
матеріали – поліестер 210D, тканина Oxford;
є петельки для фіксації;
розміри у розкладеному положенні – 280 х 280 см;
розміри у складеному вигляді – 46 х 23 х 10 см;
вага – 900 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Навіс |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Підлога для намету |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Коричневий |
| Вага | |
| Вага | 0.9 кг |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 10 см |
| Длина в упаковке | 46 см |
| Ширина в упаковке | 23 см |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 280 см |
| Ширина | 280 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
- Ціна: 1 599 ₴
