-9%влевовправо
Контактний електрогриль RAF R2684 2000Вт
- В наявності
- Код: 718142
2 349 ₴
2 149 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контактний електрогриль RAF R2684 2000Вт
Контактний електрогриль RAF R2684 з двома нагрівальними поверхнями призначений для приготування різноманітних продуктів – м'яса, риби, сендвічів, морепродуктів, овочів та навіть фруктів.
Причому страви будуть низькокалорійними, з меншою кількістю жиру, тому що немає необхідності в додаванні олії, достатньо лише змастити печільні пластини.
Завдяки випромінюванню тепла знизу та зверху, їжа швидко доводиться до готовності, і в ній залишаються вітаміни та корисні мікроелементи.
Ця модель може трансформуватися з гриля закритого типу в гриль відкритого типу - барбекю, де продукти готуються на 2 поверхах одночасно.
Характеристики:
Розташування настільне
Контактний гриль
Потужність, у ватах 2000
Регулювання температури
Максимальна температура 280
Антипригарне покриття
Керамічне покриття
Розкриття на 180 °
Робоча поверхня верхня та нижня
Розмір: 30х30х15 см
Канали для стікання жиру у піддон
Індикація включення
Колір Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: 2 149 ₴




