-2%влевовправо
Масажна подушка Shiatsu-168 для шиї, спини, попереку та тіла
- В наявності
- Код: 718128
5 699 ₴
5 599 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Масажна подушка Shiatsu-168 для шиї, спини, попереку та тіла
Важливою особливістю подушки Shiatsu-168 є наявність масажних роликів, які розташовані по всій площі масажної подушки. Все це сприяє максимально зручному проведенню сеансу масажу.
Особливості:
1. Забезпечує комфортний розслаблюючий масаж спини та інших частин тіла на роботі, вдома та у подорожі.
2. Спинка має анатомічну форму, підлаштовується під форму спини.
3. Наявність безлічі | масажних головок анатомічної форми, що обертаються в різні боки для отримання максимально комфортного розслаблюючого масажу, зняття напруги в м'язах.
4. Є м'яке підсвічування та підігрів масажних головок, працює в 2 режимах.
Масажна подушка Shiatsu-168 може застосовуватися для масажу всього тіла, що виконує приємний роликовий масаж. Масажер може масажувати і підігрівати одночасно, сприяючи тим самим розслабленню затиснутих м'язів тіла, поліпшення циркуляції крові, зменшення больових відчуттів, зняття втоми для заспокоєння. Масажер практичний та зручний у застосуванні будинку, в офісі та подорожі.
Масажна подушка необхідна для:
нормалізації роботи кровоносних судин
розслаблення затиснутих та затеклих м'язів
боротьба з целюлітом та жировідкладеннями
зняття нервозності
виправлення постави
підвищення настрою та життєвого тонусу
профілактики застою крові та лімфи
покращення обміну речовин
виведення з організму солеутворень
боротьба з гіподинамією
отримання задоволення від масажу
Характеристики:
Модель: Shiatsu -168
Потужність: 24 W
Харчування: 12 В
Довжина шнура: 1.6м.
Розмір: 52*43*15 см.
Вага: 2 кг.
Гарантія: 6 міс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shiatsu |
| Вид масажного впливу | Розминання, Роликовий масаж, Інфрачервоне прогрівання, Масаж Шиацу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Область масажу | Плечі, Поперек, Спина, Ступні, Талія, Шия, Верхня частина спини |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Автоматичне/Ручне |
| Ширина | 15 мм |
| Висота | 52 мм |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 |
| Можливість вибору області масажу | Так |
| Довжина | 43 |
| Кількість роликів | 6 |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Матеріал масажних роликів | Пластик |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Тип | Масажна подушка |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 5 599 ₴









