
влевовправо
Універсальна мобільна батарея Remax RPP-662 25200mAh QC+PD (22.5W+140W) Синій
- Немає в наявності
- Код: 712155
3 399 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальна мобільна батарея Remax RPP-662 25200mAh QC+PD (22.5W+140W)
Переваги даного Power Bank:
Модель павербанка потужністю 140W та ємністю 25200mAh, він здатний підтримувати роботу не тільки мобільних пристроїв, а й ноутбуків
Інтелектуальна система керування напругою забезпечує оптимальну зарядку для різних пристроїв
Наявність 1USB порту для зарядки ваших гаджетів і 2 універсальних роз'єму Type-C, здатних постачати живлення в обидві сторони
Вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений PowerBank
Заряд Повербанка через роз'єм Type-C
Інтелектуальний кольоровий дисплей
Характеристики:
Місткість батареї: 25200mAh
Номінальна ємність: 15000mAh
Матеріал: ABS+PC
ВхідType-C 1/2: 5V3A, 9V3A, 12V3A, 15V3A, 20V5A, 28V5A, 140W(Max)
Вихід USB1/2: 5V3A, 9V2A, 10V/2.25A, 12V/1.5A, 22.5W(Max)
Вихід Type-C 1/2: 5V3A, 9V3A, 12V3A, 15V3A, 20V5A, 28V5A, 140W(Max)
Розмір: 154*52*50 мм
Вага: 645 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 25200 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Дисплей, Індикатор рівня заряду |
| Стан | Новий |
| Тип | Power bank |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Синій |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 645 г |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 154 мм |
| Ширина | 52 мм |
- Ціна: 3 399 ₴







