
влевовправо
Павербанк зі швидкою зарядкою 22.5W 10000mAh та ліхтариком BOROFONE BJ54 |1USB/1Type-C| Чорний
- Немає в наявності
- Код: 11954
640 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги даного Power Bank:
- Має ємність 10000mAh, що гарантує тривалий час роботи пристроїв
- Підтримка швидкої зарядки
- Наявність 1 USB порту для зарядки ваших гаджетів та 1 універсальний роз'єм Type-C здатний постачати живлення в обидві сторони
- LED-індикатор показує рівень заряду
- Багаторівневий захист від замикань і перегрівів, забезпечує безпечну зарядку
- Вогнетривкі матеріали з яких виготовлений PowerBank
- Зарядка павербанку через роз'єм Type-C
- Вбудований подвійний ліхтарик
- Ремінець для зручного транспортування
Характеристики:
- Бренд: BOROFONE
- Модель: BJ54
- Ємність: 10000mAh
- Номінальна ємність: 5400mAh
- Вхід Type-C: 18W
- Вихід USB: 22.5W
- Вихід Type-C: 20W
- Загальний вихід: 5V/2A
- Розмір: 131*53*26 мм
- Вага: 239 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі, Від автомобільної зарядки |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Ремінець на руку, Ліхтарик, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Роз'єми | USB Type-A |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.239 г |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 131 мм |
| Ширина | 53 мм |
- Ціна: 640 ₴






