
влевовправо
Павербанк з вбудованими кабелями Type-C/Lightning/micro USB/ USB 20000mAh BOROFONE BJ53A |1USB| Білий
- Немає в наявності
- Код: 11952
800 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги даного Power Bank:
- Дана модель має ємність – 20000 mAh та тривалий період збереження заряду
- Наявність 1 USB порта для зарядки ваших гаджетів
- Вбудований кабель Type-C, Lightning, micro USB для зарядки ваших гаджетів
- Багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку
- Вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений PowerBank
- Можливість заряджати Повербанк через роз'єм Type-C та вбудований USB кабель
- Цифровий світлодіодний дисплей, на якому відображається заряд у відсотках
Характеристики:
- Місткість батареї: 20000 mAh
- Номінальна ємність: 10000 mAh
- Матеріал: ABS + PC
- Вхід Type-C: 5V/2A
- Вхід вбудований кабель USB: 5V/2A
- Вихід USB: 5V/2A
- Вихід вбудований кабель Type-C: 5V/2A
- Вихід вбудований кабель Lightning: 5V/2A
- Вихід вбудований кабель micro USB: 5V/2A
- Загальний вихід: 5V/2A
- Розмір: 150*70*33 мм
- Вага: 406 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі, Від автомобільної зарядки |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Ремінець на руку, Дисплей, Вбудований кабель |
| Роз'єми | USB Type-A |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 406 г |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 800 ₴





