Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги даного Power Bank:
- Має ємність 10000mAh, що гарантує тривалий час роботи пристроїв
- Наявність 2 USB портів для зарядки ваших гаджетів
- LED-індикатор показує рівень заряду
- Багаторівневий захист від замикань і перегрівів, забезпечує безпечну зарядку
- Вогнетривкі матеріали з яких виготовлений PowerBank
- Зарядка павербанку через роз'єм Type-C та micro-USB
Характеристики:
- Бренд: BOROFONE
- Модель: BJ55
- Ємність: 10000mAh
- Номінальна ємність: 5500mAh
- Вхід Type-C: 5V/2A
- Вхід micro-USB: 5V/2A
- Вихід USB 1/2: 5V/2A
- Загальний вихід: 5V/2A
- Розмір: 38*68*16 мм
- Вага: 224 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі, Від автомобільної зарядки |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB, USB Type-A |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.224 г |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Ширина | 68 мм |
- Ціна: 360 ₴







