
влевовправо
Павербанк зі швидкою 20W та безпровідною зарядкою MagSafe 10000mAh BOROFONE BJ63A |PD20W/15W| Чорний
- Немає в наявності
- Код: 11936
640 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги даного Power Bank:
- Має ємність 10000mAh, що гарантує тривалий час роботи пристроїв
- Підтримка швидкої зарядки
- Наявність 1 Type-C порта, що здатний постачати живлення в обидві сторони
- Працює за принципом технології MagSafe. Він легко магнітиться до задньої стінки останніх iPhone і починає заряджати "в один дотик" за принципом бездротової зарядки
- Багаторівневий захист від замикань і перегрівів забезпечує безпечну зарядку
- Вогнетривкі матеріали з яких виготовлений PowerBank
- Зарядка павербанку через роз'єм Type-C
Характеристики:
- Бренд: BOROFONE
- Модель: BJ63A
- Ємність: 10000mAh
- Номінальна ємність: 5500mAh
- Вхід Type-C: 18W
- Вихід Type-C: 20W
- Вихід безпровідної зарядки: 5W/7.5W/10W/15W (MagSafe 7.5W)
- Загальний вихід: 5V/2A
- Розміри: 103x69x18 мм
- Вага: 173 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від автомобільної зарядки, Від USB |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Швидка зарядка, Бездротова зарядка, Дисплей |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 173 г |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 103 мм |
| Ширина | 19 мм |
- Ціна: 640 ₴






