
влевовправо
Павербанк з вбудованими кабелями Type-C/Lightning/micro USB/ USB та ліхтариком 20000mAh BOROFONE BJ60A |1USB| Чорний
- Немає в наявності
- Код: 11932
760 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги даного Power Bank:
- Дана модель має ємність – 20000mAh та тривалий період збереження заряду
- Наявність 1 USB порта для зарядки ваших гаджетів
- Вбудований кабель Type-C, Lightning, micro USB для зарядки ваших гаджетів
- Багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку
- Вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений PowerBank
- Можливість заряджати Повербанк через роз'єм Type-C та вбудований USB кабель
- Цифровий світлодіодний дисплей, на якому відображається заряд у відсотках
- Вбудований ліхтарик
Характеристики:
- Місткість батареї: 20000mAh
- Номінальна ємність: 11000mAh
- Матеріал: ABS + PC
- Вхід Type-C: 5V/2A
- Вхід вбудований кабель USB: 5V/2A
- Вихід USB: 5V/2A
- Вихід вбудований кабель Type-C: 5V/2A
- Вихід вбудований кабель Lightning: 5V/2A
- Вихід вбудований кабель micro USB: 5V/2A
- Загальний вихід: 5V/2A
- Розмір: 141*69*34 мм
- Вага: 446 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від автомобільної зарядки, Від USB |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Вбудований кабель, Ліхтарик, Дисплей |
| Роз'єми | USB Type-A, micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 446 г |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 141 мм |
| Ширина | 69 мм |
- Ціна: 760 ₴





