
влевовправо
Машинка для стрижки волосся та бороди тример, бритва VGR V-682 |6 насадок| Чорний 49377
- Немає в наявності
- Код: 11879
2 000 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Машинка для стрижки волосся + тример - ваш ідеальний супутник для догляду за вашим зовнішнім виглядом
- Дуже проста у використанні, у комплекті є всі необхідні насадки для ідеальної стрижки
- Підійде для стрижки бороди, окантовки, шліфування стрижки, а також відмінна альтернатива для делікатних місць
- Ножовий блок встановлений на спеціальний механізм регулювання довжини зрізу волосся на 5 положень: 0,8 мм - 1,4 мм - 2 мм - 2,8 мм - 3,5 мм
- Мотор має 4 швидкісних режими з частотою 5000, 5500, 6000 і 6500 обертів на хвилину
- Машинка для стрижки волосся працює від акумуляторної батареї, що забезпечує зручність використання та портативність. Зарядка здійснюється через зручну підставку, яка йде в комплекті
- Леза забезпечують гостре та чисте зрізання волосся, мінімізуючи ризик подразнення шкіри
- Цифровий дисплей
- У комплектації щіточка для чищення та спеціальна олія для ножів
Характеристики:
- LED дисплей з індикатором заряду акумулятора та індикатором вибраного режиму обертів двигуна
- Номінальна потужність: 7W
- Місткість акумулятора: 2500mAh
- Час повного заряджання акумулятора: 4 години
- Час роботи: 300 хвилин
- Швидкості обертів машини: 5000, 5500, 6000, 6500
- Професійні леза з нержавіючої сталі
- Ширина ножа: 45 мм
- Регулювання зрізу лез: 0.8-2.0 мм
- 6 змінних насадок для стрижки: 1.5/3/4.5/6/9/12 мм
- Ступінь вологозахисту: IPX 7
- Розмір: 190х60х40 мм
- Вага: 314 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість насадок | 6 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.8 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки, Поворотний регулятор |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.314 кг |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Час роботи від акумулятора | 300 хв |
| Дорожній футляр | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка-тример для носа і вух | Ні |
| Насадка-тример для тіла | Ні |
| Швидкість мотора | 6500 об/хв |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Тип елементів живлення | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина леза | 45 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: 2 000 ₴






