
влевовправо
Пускозарядний пристрій для авто Бустер USAMS US-ZB284 ZDB Series 8000mAh Чорний 47263
- Немає в наявності
- Код: 11870
2 280 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Підходить для різних типів автомобілів, а також може використовуватися як powerbank для заряджання гаджетів
- Функції безпеки: захист від короткого замикання, перегріву, зворотної полярності, перенапруги
- Батарея ємністю 8000 мАг дозволяє багаторазово використовувати пристрій без необхідності частої підзарядки
- Компактний та портативний, легко поміщається у бардачок і завжди буде під рукою у критичній ситуації
Характеристики:
- Матеріал: ABS
- Порти: USB-A (вихід), Type-C (вхід/вихід)
- Підтримка двигунів: бензинові до 4.0 л дизельні до 2.5 л
- Вихідна потужність: 15W
- Вхід: 5В/2А, 9В/2А, 12В/1,5А
- Вихід: 5V-2A 9V-1.5A
- Ємність акумулятора: 8000mAh/3.7V/29.6Wh
- Пускова потужність: 500А
- Пікова потужність: 1000А
- Розмір: 175 x 93 x 43 мм
- Вага: 395 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Usams |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик, Термопластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Струм заряду | 3 А |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 93 мм |
- Ціна: 2 280 ₴








