
влевовправо
Машинка для стрижки волосся та бороди тример, бритва VGR V-282 |6 насадок| Чорний 49367
- Немає в наявності
- Код: 11867
800 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Машинка триммер для стрижки волосся та бороди. Використовуючи сам триммер без насадки, ви зможете створити рівні контури стрижки, підголити баки або вибрати шию. Крім того, його можна використовувати для видалення небажаного волосся на тілі
- Ножовий блок має систему регулювання довжини зрізу волосся в діапазоні від 0,8 до 2 мм, що дозволяє Вам створювати різні стрижки за допомогою бокового важеля без потреби використання насадок. Таким чином, Ви зможете забезпечити ідеальні переходи без "сходинок"
- Має потужний двигун, який працює зі швидкістю 6900 об/хв і має збільшений крутний момент. Це дозволяє машинці ефективно стригти навіть найгустіше та найжорсткіше волосся
- Леза забезпечують гостре та чисте зрізання волосся, мінімізуючи ризик подразнення шкіри
- Петелька для підвішування
- У комплекті є гребінець, щіточка для очищення та олія для лез
Характеристики:
- Леза з нержавіючої сталі
- Ножовий блок із регулюванням висоти зрізу 0,8 - 2 мм
- 6 насадок (1,5/3/4,5/6/10/13 мм)
- Li-ion акумулятор ємністю 2000 мАг
- Потужність: 5 W
- Автономність роботи: 200 хвилин
- Час повної зарядки: 3 години
- Можливість роботи від мережі 100 - 240 В, 50/60 Гц
- Роторний двигун
- Заряджання від USB
- Вага машинки 258 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість насадок | 6 |
| Максимальна довжина підстригання | 13 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1.5 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки, Поворотний регулятор |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.258 кг |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 200 хв |
| Дорожній футляр | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка-тример для носа і вух | Ні |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Тип елементів живлення | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: 800 ₴









