
влевовправо
Машинка для стрижки волосся та бороди тример, бритва VGR V-256 |6 насадок| Чорний 49365
- Немає в наявності
- Код: 11862
2 000 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Машинка для стрижки волосся + тример - ваш ідеальний супутник для догляду за вашим зовнішнім виглядом
- Потужний надійний мотор з регулюванням обертів від 5500 об/хв. до 7500 об/хв, який дозволяє впоратися з волоссям різної густоти та текстури
- Машинка для стрижки волосся працює від акумуляторної батареї, що забезпечує зручність використання та портативність. Зарядка здійснюється через зручну підставку, яка йде в комплекті
- Надійні та гострі леза з нержавіючої сталі
- Машинка комплектується 6-ма насадками 1,5/3/4,5/6/9/12 мм, щіточкою для чищення, а також маслом для змащування
Характеристики:
- Потужність: 10W
- Час використання: 400 хвилин
- Час заряджання: 3 години
- Літій-іонний акумулятор 2500 мАг
- Цифровий LED дисплей
- Регулювання оборотів машини: 5500-7500 об/хв
- Ширина ножа: 45 мм
- Насадки гребінь 1,5/3/4,5/6/9/12 мм
- Регулювання зрізу 0,8 мм. 1,4мм. 2.0мм
- Регулювання зрізу 1м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість насадок | 6 |
| Кількість установок довжини | 6 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1.5 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бритвене насадка | Ні |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 400 хв |
| Дорожній футляр | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Ні |
| Насадка для філіровки | Ні |
| Насадка-тример для носа і вух | Ні |
| Насадка-тример для тіла | Ні |
| Швидкість мотора | 7500 об/хв |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Тип елементів живлення | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина леза | 45 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: 2 000 ₴









