
влевовправо
Машинка для стрижки волосся та бороди тример, бритва VGR V-120 |8 насадок| Чорно-сірий 49364
- Немає в наявності
- Код: 11861
560 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Машинка триммер для стрижки волосся та бороди зі змінними насадками від 3 до 20 мм. Використовуючи сам триммер без насадки, ви зможете створити рівні контури стрижки, підголити баки або вибрати шию. Крім того, його можна використовувати для видалення небажаного волосся на тілі
- Машинка працює від мережі
- Леза забезпечують гостре та чисте зрізання волосся, мінімізуючи ризик подразнення шкіри
- Петелька для підвішування
- У комплекті є гребінець, щіточка для очищення та олія для лез
Характеристики:
- Тип живлення: від мережі 220 V
- Ріжучі леза із кераміки високою точністю
- Тип чищення: сухе
- Регулювання довжини: змінні насадки
- Кількість змінних насадок: 8 (3, 6, 9, 12, 16, 20 мм, з правим ухилом, з лівим ухилом)
- Встановлення довжини стрижки: від 3 до 20 мм
- Петелька для підвішування плойки
- Довжина шнура: 2 м
- Розмір: 185x68x52 см
- Вага: 430 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість насадок | 8 |
| Кількість установок довжини | 6 |
| Максимальна довжина підстригання | 20 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.43 кг |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Дорожній футляр | Ні |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка-тример для носа і вух | Ні |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Тип елементів живлення | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: 560 ₴




